3i – galanteria skórzana z klasą

Możliwość komentowania 3i – galanteria skórzana z klasą została wyłączona Buty, Torby

Firma istnieje od 1999 r. Zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy toreb damskich, obuwia damskiego i męskiego, teczek oraz waliz. W ofercie firmy znajdują się głównie towary produkcji włoskiej, brazylijskiej, hiszpańskiej czy portugalskiej. Do niedawna firma opierała się głównie na sprzedaży hurtowej galanterii skórzanej, jeśli natomiast chodzi o sprzedaż detaliczną jest to nowy projekt.P1030091

Nowocześnie urządzony, elegancki butik w Galerii Mokotów w Warszawie. Klientki nadciągają ze wszystkich stron. W szale zakupów: przymierzają, dopasowują, podziwiają. Sandały, czółenka, mokasyny, eleganckie torby – wszystko skórzane i najwyższej jakości. Tak w skrócie można opisać ofertę 3i.

Pierwszy sklep został otwarty na początku maja 2013 r. i mieści się na parterze w Galerii Mokotów. Na polskim rynku grupa 3i chce się skoncentrować na wejściu do najlepszych, najbardziej luksusowych centrów handlowych, w większych polskich miastach tj. w Warszawie, Krakowie, ewentualnie na Śląsku i Pomorzu. Ich celem jest stworzenie 10-12 punktów w całej w Polsce. Nie chcą jednak na tym poprzestać. Ich apetyt na sukces sięga znacznie dalej, bo aż za wielką wodę.

„Chcemy otworzyć nasze punkty w Stanach Zjednoczonych, na razie nie mogę zdradzić więcej szczegółów, ponieważ prowadzimy negocjacje” – zdradza Grzegorz Inglot, wiceprezes ds. operacyjnych firmy 3i.

3i a Inglot

Dużą popularnością wśród klientów marki 3i cieszy się promocja Perfect Match. Polega ona na tym, że każdy zakup w 3i, uprawnia do odebrania bezpłatnego lakieru w Inglocie. Tamtejsze wizażystki pomagają dobrać produkt do kolorystyki zakupionej torebki lub butów. Czy przyjaźń marki 3i i Inglota jest przypadkowa? Jak się okazuje zupełnie nie.

„Połączenie jest takie, że właściciel firmy 3i jest również współwłaścicielem firmy Inglot” – uchyla rąbka tajemnicy Grzegorz Inglot.

Biorąc po uwagę globalny sukces marki Inglot, firmy działające na rynku galanterii skórzanej mogą poważnie obawiać się konkurencji ze strony 3i.

Z myślą o kliencie

W ofercie 3i znajdują się produkty od partnerów z różnych zakątków Europy. Jednak kluczowymi dla firmy markami są: Jorge Bischoff, który jest topowym projektantem obuwia i toreb z Brazylii oraz włoska Dissona. Grupa 3i jest wyłącznym dystrybutorem produktów tych marek w Polsce.

W ich kolekcjach znajdują się również wyroby renomowanych i uznanych na świecie marek: Lloyd, Tentazione Due, Werner, Unisa.

Zakupy w 3i są gwarancją oryginalności na polskim rynku.

 

dres sklepu: 3i, Galeria Mokotów
ul. Wołoska 12, Warszawa

www.3i-store.com

Comments are closed.