TEOSYAL RHA – resilient beauty

Możliwość komentowania TEOSYAL RHA – resilient beauty została wyłączona Kosmetyki, Medycyna

W dobie medycyny estetycznej nic nie stoi na przeszkodzie, aby w kilkanaście minut pozbyć się zmarszczek, bruzd, cieni pod oczami czy też znacząco uwydatnić usta. Chociaż cele tych zabiegów bywają różne, eksperci są zgodni co do jednego – najważniejsze, aby zachować naturalną mimikę twarzy oraz indywidualne rysy.

To, co najważniejsze4
Obecnie u podstaw zabiegów medycyny estetycznej, w tym także zastrzyków z kwasu hialuronowego, leży osiągnięcie jak naturalniejszego efektu. Pacjenci pragną unikać niechlubnego wyglądu rodem z tabloidów, aby po zabiegu nie musieć żałować swojej decyzji. Doskonale rozumiejąc te oczekiwania, marka TEOSYAL wprowadziła na rynek nową linię wypełniaczy dedykowanych najbardziej mimicznym obszarom twarzy. Gamę TEOSYAL RHA tworzą 4 preparaty stworzone z myślą o obszarach, które znajdują się w nieustannym ruchu – okolicy ust, oczu, czoła czy policzków.

Celem szwajcarskiego producenta – TEOXANE Laboratories – było zaprojektowanie produktów, które odzwierciedlałyby znaną myśl, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Po zabiegu skóra powinna wyglądać ładniej i zdrowiej, lecz tak, aby nie można było poznać, że odmieniony wygląd to efekt zewnętrznego podania produktu. Kreatorzy najnowszych preparatów wyszli dokładnie z tego założenia, odpowiadając tym samym na jedno z najważniejszych pragnień pacjentów.

• Naturalny efekt to dla bardzo wielu pacjentów podstawa w korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Nawet najbardziej liftingującym zabiegom towarzyszy często prośba, aby rezultat był jak naturalniejszy, bez efektu maski. Pacjenci pragną poprawy kondycji skóry twarzy, chcą wyglądać na wypoczętych, młodszych, ale nie tak, aby ich usta, policzki czy dziwna mimika skupiały na sobie wzrok osób postronnych. Przyzwolenie dla tak drastycznych zmian już dawno minęło – wyjaśnia drMonika Nunberg-Sawicka, specjalista medycyny estetycznej.3

To, co niewidoczne
Każdego dnia, kiedy się uśmiechamy, mówimy, ziewamy, mrugamy… unosimy czoło, ściągamy brwi, marszczymy nos, rozciągamy usta – nasza twarz jest w nieustannym ruchu, codziennie wykonując nawet kilka tysięcy mikroekspresji. Aby po wstrzyknięciu kwasu ta bogata mimika została zachowana, a efekt wygładzenia był widoczny, potrzeba naprawdę zaawansowanych technologicznie preparatów. Prawdziwym asem w rękawie firmy TEOXANE jest zastosowanie w procesie produkcji nowej technologii sieciowania – tzw. metody „sieci utrwalonej”. Jej działanie opiera się na zachowaniu odpowiednio długich łańcuchów HA przy użyciu mniejszej ilości substancji sieciującej BDDE oraz tworzeniu specjalnych wiązań między łańcuchami, których zadaniem jest uczynienie struktury kwasu bardziej dynamiczną, a tym samym – lepiej dostosowującą się do ruchów twarzy.

• Preparaty TEOSYAL RHA jak żadne inne dostosowują się do mimiki twarzy, pozwalając na pełną ekspresję. Są plastyczne, a także łatwe w aplikacji, dzięki czemu zjednały sobie i pacjentów i lekarzy, którzy w codziennej pracy kierują się najwyższym dobrem pacjenta – wyjaśnia dr Nunberg-Sawicka.

To, co gwarantowane 
Po kilku latach badań laboratoryjnych firmie TEOXANE udało się stworzyć niezwykle rozciągliwy, odporny na nacisk żel, który nie traci swoich właściwości pod wpływem dynamiki twarzy oraz działania czynników zewnętrznych. Żel „uśmiecha się”, „marszczy”, „mruży”, podążając za ruchami, jakie codziennie wykonują nasze usta, brwi, policzki. Kwas nie usztywnia tych obszarów, umożliwiając pełny komfort i swobodę ruchów po zabiegu, a pacjentom gwarantując naturalny efekt i zadowolenie. Innowacyjność i skuteczność preparatów TEOSYAL RHA doceniają również niezależne gremia ekspertów. Linia zdobyła pierwszą nagrodę na kongresie AMEC 2015 w Paryżu kategorii Najlepszy wypełniacz. Więcej informacji o produktach na stronie: www.newderm.pl, wyłącznego dystrybutora TEOSYAL w Polsce.

O marce
Od 12 lat firma TEOXANE dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata.2
TEOSYAL to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych.
Nowością na rynku jest linia preparatów dedykowanych najbardziej dynamicznym obszarom twarzy – TEOSYAL RHA, a także bogata linia kosmeceutyków.
W Polsce produkty TEOSYAL są dostępne od 2006 r.
Ich wyłącznym dystrybutorem jest firma NewDerm sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

www.newderm.pl

Comments are closed.