Sylwester Zacheja – fotograf

3 komentarze Fotografia, Ludzie, Sztuka

11939322_1651160488472503_1727790751_n –  inżynier mechanik “z duszą”, po części informatyk i poligraf, pasjonat fotografii, samouk. Przez ponad 20 lat zajmowało go przede wszystkim fotografowanie przyrody i krajobrazów. To jest jego żywioł – życie w zgodzie i bliskości z Naturą. Zdjęcia robił najpierw przy okazji wyjazdów rodzinnych, a z czasem wraz z kolegą zaczęli planować wyjazdy tylko na zdjęcia. Tak było w przypadku wspólnego wyjazdu do Stanów w 2008 roku (był w sumie 9 w USA), do Ekwadoru w 2010 (po tym wyjeździe wydali wspólnie album „Skarby Ekwadoru i Galapagos”). Od ponad pięciu lat również fotografuje ludzi. Polega na swoim poczuciu estetyki. Najlepiej czuje się w portrecie tradycyjnym, sensualnym, próbuje mody i aktu.

Podejmuje różne wyzwania jak np. projekt “Tato polski” – 48 sesji w całej Polsce w ciągu mniej niż jednego miesiąca. Powstały z tego: broszura, billboardy i kalendarz.

Uczestniczy z sukcesami w konkursach fotografii, a zdjęcia trafiają na okładki pism kolorowych.

Więcej zdjęć na stronie.
 isylwester.com 

3 Responses to Sylwester Zacheja – fotograf

  1. -nikki.- pisze:

    Powinno jeszcze byc – poeta z wyksztalceniem scislym z jednego z najlepszych warszawskich liceow humanistycznych, jednym slowem czlowiek, ktorego nie sposob „wsadzic w ramki” sztywnych kategorii. A co najwazniejsze, czlowiek wystarczajaco dojrzaly, zeby umiec byc przyjacielem (przez 35 lat!) i wystarczajaco mlody, zeby nadal zachwycac sie swiatem. Tak trzymac!

  2. rafal pisze:

    Super zdjęcia