SucconGroup – kompleksowo wdrażana technologia

Możliwość komentowania SucconGroup – kompleksowo wdrażana technologia została wyłączona Biznes, New

W czasach pandemii kompleksowość zaczęła odgrywać znaczącą rolę. Wszystkie interakcje biznesowe zaczęły być ograniczane do minimum. Liczba spotkań z klientami znacząco spadła, co dało nam jasny sygnał, że należy zmienić podejście na nieszablonowe. Dzięki zgranemu zespołowi dość szybko byliśmy w stanie zaakceptować realia rynkowe i skupić się nie tylko na wykonywanych projektach, ale dużo bardziej na klientach i ich kompleksowej obsłudze.

Główną dziedziną Succon Group jest automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, w branżach spożywczych, farmaceutycznych, ale również i w robotyzacji stanowisk numerycznych, spawalniczych i wielu innych.
Pierwszym elementem wyróżniającym nas na rynku jest w pełni kompleksowe doradztwo technologiczne, podczas którego omawiamy jak powinna wyglądać dana aplikacja, czy proces produkcyjny, który może ulec delikatnym zmianom. Następnie skupiając się już na konkretnym projekcie zawsze dajemy klientowi model 3D elementu zawartego w ofercie. Wraz z nim dostarczamy pełny opis funkcjonalności, na którego podstawie wykonujemy dalszy projekt. Kolejno przed wdrożeniem u klienta zawsze robimy rozruch danego stanowiska w naszej hali produkcyjnej, gdzie następuje pełna akceptacja stanowiska i co znacząco przyspiesza dalsze wdrożenie u klienta.
Aby wyjść poza szablon oferowanych możliwości współpracujemy z wieloma firmami oferującymi leasing na dane aplikacje, czy dodatkowe ubezpieczenie. Natomiast poza kwestiami finansowymi nawiązaliśmy współpracę z jednym z liderów światowych w dostarczaniu w pełni metalowych barier energochłonnych – firmą SlowStop. Dzięki temu zabiegowi wprowadziliśmy na rynek Polski nową markę ENEBariery, skupiającą się na zabezpieczaniu elementów stałych, maszyn, dróg ruchu pieszych, kolumn i wielu innych elementów przed kolizjami z wózkami widłowymi oraz innymi pojazdami, poprzez pochłonięcie energii powstałej w skutek zderzenia. Dzięki temu pojazdy jak i transportowany towar nie ulegają zniszczeniu, przez co dodatkowo oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.

www.succongroup.com
oraz
www.enebariery.pl

Comments are closed.