Kosmetyki „Rouge Bunny Rouge”

Możliwość komentowania Kosmetyki „Rouge Bunny Rouge” została wyłączona Kosmetyki, Ludzie

RR_logo„Okruszki Gwiezdne”, „Poranne Dmuchawce” i „Kiedy Ptaki Śpiewają”… to nie tytuły piosenek, a nazwy kosmetyków rodem z bajki. Brytyjskie kosmetyki Rouge Bunny Rouge od blisko 10 lat zajmują ważne miejsce na rynku kosmetyków kolorowych w Polsce. Użytkownicy zgodnie twierdzą: ich sukces tkwi w wysokiej jakości produktów, szybkiej reakcji na zapotrzebowanie rynku, innowacyjnych rozwiązaniach i opakowaniach przypominających ilustrację z Zaczarowanego Ogrodu.8a

Kosmetyki do makijażu
Produkty Rouge Bunny Rouge są skierowane do zwykłych osób, które chcą mieć niezwykły makijaż. Ich największą zaletą jest lekka formuła, nie obciążająca skórę i ułatwiająca aplikację. Nie oznacza to jednak, że z kosmetyków z tej marki rezygnują profesjonalni wizażyści. Twarze modeli i modelek z: pokazów Roberta Kupisza czy Łukasza Jemioła, Targów Ślubnych na Stadionie Narodowym, a także sesji do wielu poczytnych czasopism zdobiły makijaże 3wykonane kosmetykami Rouge Bunny Rouge.

• W ubiegłym sezonie nasze klientki narzekały, że w palecie szminek brakuje bardziej zdecydowanych rozwiązań, odważnych kolorów. Zastrzeżenia szybko przekazaliśmy do centrali marki w Londynie, w efekcie w najnowszym sezonie nasze klientki mogą już przebierać w najbardziej soczystych odcieniach. Jeden z nich, czyli skrywana pod tajemniczą nazwą „Urok Niebios” – ognista czerwień bije rekordy popularności – mówi Kinga Walicka, Dyrektor Generalna Rouge Bunny Rouge w Polsce.

W każdym sezonie rodzina kosmetyków RBR powiększa się o nowe dzieci. Oprócz wspomnianych 44odważnych szminek furorę wywołują m.in. „Jedwabiste Przestworza”, czyli kolekcja kremowych cieni do powiek, oraz „Ukryta Nagość”, czyli kremowe korektory w pisaku. Rouge Bunny Rouge to marka, która nie boi się nieprzetartych szlaków:

• Polkom często wydaje się, że róż w sztyfcie jest trudny w aplikacji, a w rękach amatora prowadzi jedynie do utworzenia dwóch różowych plam na policzkach. Nic bardziej mylnego, delikatna formuła i opinie naszych klientek czynią ten produkt bardziej atrakcyjnym niż jego tradycyjna pudrowa wersja – mówi Kinga Walicka.

Perfumy
W ofercie firmy Rouge Bunny Rouge są również dwie linie perfum. Biała, delikatniejsza dostępna w objętości 50 ml skierowana jest wyłącznie do kobiet, czarna to propozycja unisex, dostępna w dwóch różnych flakonach o pojemności 50 i 100 ml.

• W prawie każdej perfumerii Douglas są nasi konsultanci, którzy chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego zapachu, a jeśli klient jest niezdecydowany przekażą próbkę. Zachęcamy osoby zainteresowane naszymi perfumami, aby najpierw je przetestowały, bo to zapachy, które na naszej skórze6 żyją swoim życiem. Ich woń zmienia się w połączeniu z naturalnym zapachem naszego ciała, a także w zależności pory roku, płci użytkownika, a także czasu jaki upłynął od aplikacji – radzi Kinga Walicka.

• Nie zależy mi na tym, aby nasze zapachy były zarezerwowane tylko dla elit. Chcę, żeby ich wonią cieszył się każdy kogo oczarują, ale swoimi perfumami staram się przemawiać najbardziej do kobiet i mężczyzn, którzy wyczuwają poetyczność i tęskną nutę życia – mówi Alexandra de Montfort, założycielka i dyrektor kreatywna Rouge Bunny Rouge. Kosmetyki Rouge Bunny Rouge tworzone są przez perfekcjonistów.

Opakowania produktów zostały stworzone tak, aby rozpakowywanie imitowało otwieranie szkatułki z cennymi wspomnieniami. Produkty te zachwycają nie tylko wspaniałą jakością, bajkowymi nazwami, ale także ekskluzywnymi i wyszukanymi opakowaniami. To z pewnością propozycja dla osób, którym zbrzydła przeciętność.99999999

 

 

 www.rougebunnyrouge.com 

Comments are closed.