Dr PARDA – Przełom w Odchudzaniu – Szybko, Bezboleśnie, bez Skalpela

Możliwość komentowania Dr PARDA – Przełom w Odchudzaniu – Szybko, Bezboleśnie, bez Skalpela została wyłączona Medycyna, New, Zdrowie

Kochanego ciała nigdy dość, ale… Panie i panowie, młodsi i starsi, większość z nas marzy o szczupłej sylwetce i jędrnym ciele, bez oponek, fałdek, boczków, cellulitu. Niestety, z różnych przyczyn, mimo aktywności ruchowej i stosowania specjalnych diet, nie możemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Innowacyjna medycyna estetyczna oferuje dziś skuteczną walkę ze zbyt dużym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Może się to wydawać nierealne. Jak to szybkie i bezbolesne odchudzanie? Przecież wszystko, co szybkie i efektowne, zwykle jest tylko czczą obietnicą. W tym przypadku o skuteczności świadczą lata badań, pomiarów, a przede wszystkim widoczne rezultaty u pacjentów, którzy już odwiedzili naszą Klinikę, poddając się najnowszemu zabiegowi.

Tym przełomowym zabiegiem w odchudzaniu jest połączenie kriolipolizy ZLipo z falą uderzeniową ZWavePro. Klinika Medycyny Estetycznej dr Parda w Piasecznie pod Warszawą, dysponuje najnowszym i najskuteczniejszym na światowym rynku urządzeniem do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. To zabiegi nieinwazyjny, z wysoką skutecznością całej kuracji (44% wyższą od tradycyjnej kriolipolizy), skróceniem o połowę czasu odchudzania i przede wszystkim brakiem dyskomfortu. Liczne badania kliniczne oraz relacje i pomiary kilkudziesięciu pacjentów z pełną odpowiedzialnością potwierdzają wysoki komfort i bezpieczeństwo pacjenta, zarówno w trakcie, jak i bezpośrednio po zabiegu. Zabieg szczególnie polecany do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej w obszarach: brzuch, uda, okolice kolan, ramiona, boczki (tkanka wyjątkowo trudna w redukcji), a także do usuwania i leczenia cellulitu oraz zagęszczania i ujędrniania skóry.

Kriolipoliza jest bezbolesnym, nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na zamrażaniu komórek tłuszczowych, tzw. adipocytów, przy wykorzystaniu odpowiednio niskich temperatur od -5 do -10 st. C. Urządzenie Zimmer ZLipo pozwala w sposób zupełnie nieinwazyjny zmniejszyć lokalne otłuszczenia i doskonale sprawdza się właśnie w wyżej wymienionych lokalizacjach.
Na leczony obszar oddziałujemy przy pomocy zróżnicowanych, co do wielkości, aplikatorów. Niskie temperatury sprawiają, że komórki tłuszczowe ulegają destrukcji. Po rozpadzie organizm pozbywa się ich przez naturalne procesy metaboliczne. Udowodniono klinicznie, że technologia zamrażania tkanki tłuszczowej podczas zabiegu kriolipolizy ingeruje bezpośrednio w komórki tłuszczowe, chroniąc przy tym wszystkie inne tkanki miękkie otaczające, które nie są wrażliwe na zimno w takim stopniu.

Liczbę zabiegów dobieramy w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Przy niewielkiej ilości wystarczy jeden zabieg. W innych przypadkach można powtarzać zabiegi po upływie około 2 – 3 miesięcy. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, są w pełni bezpieczne, pod warunkiem wykonywania przez profesjonalistę czyli wykwalifikowanego lekarza w przeznaczonym do tego gabinecie.

Efekty zabiegu kriolipolizy utrzymują się przez minimum 9 miesięcy od zabiegu. Należy przy tym pamiętać, że dla trwałych efektów musimy prowadzić właściwy styl życia, zmienić nawyki żywieniowe i ruchowe, a czas jest uwarunkowany od konsekwencji postępowania.

Po zabiegu kriolipolizy można rozpocząć serię 6-8 zabiegów fali uderzeniowej ZWavePro 2-3 razy w tygodniu. Fala uderzeniowa ma na celu rozbicie połączeń między komórkami tłuszczowymi co wspomaga ich wydalanie z organizmu. Zabieg ten jednocześnie poprawia metabolizm komórkowy skóry, stymuluję produkcję kolagenu co wpływa na poprawę elastyczności skóry tak potrzebną przy modelowaniu ciała podczas utraty tkanki tłuszczowej. Badania kliniczne udowodniły skuteczność redukcji komórek tłuszczowych z obszaru zabiegowego od 30% do 35%.

Dr Barbara Parda-Głomska
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda
ul. Gruszek i Jabłuszek 7
05=501 Piaseczno
www.drparda.com.pl

Comments are closed.