Łyko – pracownia złotnicza

Możliwość komentowania Łyko – pracownia złotnicza została wyłączona Ludzie

Pieczołowita dbałość o szczegóły, oryginalny design i najwyższa jakość wykonania, tak w skrócie można określić jubilerskie wyroby marki Łyko.
To jeden z najstarszych i najbardziej znanych wrocławskich jubilerów, który na rynku istnieje już od blisko 30 lat.

Jubilerstwo to w rodzinie Łyko już pokoleniowa tradycja. Pierwszy salon z pracownią złotniczą – Łyko, został założony we Wrocławiu w 1989 roku przez
Ireneusza oraz Remigiusza Łyko. Dzisiaj marka posiada trzy salony w stolicy Dolnego Śląska, a w firmie pracuje już kolejne pokolenie rodziny Łyko.

– Marka Łyko jest synonimem tradycji oraz pasji, z jaką podchodzimy do jubilerstwa – mówi Mateusz Łyko, prezes firmy. – Tworzymy unikatową, ponadczasową biżuterię łączącą najlepsze jubilerskie tradycje z nowoczesnym designem – dodaje.

To, co wyróżnia nas spośród innych firm jubilerskich, to zindywidualizowane podejście do klienta, własna pracownia jubilerska na miejscu i bezpośredni kontakt z klientem – dodaje Łyko.

Specjalnością firmy są ręcznie grawerowane, autorskie wyroby jubilerskie z brylantów i kamieni szlachetnych, dzieła mistrza grawernictwa Ireneusza Łyko – nestora rodziny. Nasze indywidualne podejście do potrzeb klienta, bogata oferta, wyroby na specjalne zamówienie, zaspokoją najbardziej wymagające oczekiwania i gusta.

 

Niedawno marka zaprezentowała najnowszą kolekcję, opartą na kolorowych kamieniach szlachetnych. Na taką skalę to nowość na polskim rynku. – Chcemy dać naszym klientom możliwość wyboru spośród różnorodnych modeli. W kwestii wyboru biżuterii z kolorowymi

kamieniami szlachetnymi w Polsce trend ten dopiero raczkuje, cały czas bowiem prym wiodą kamienie czyste, brylanty – wyjaśnia Mateusz Łyko. Zupełnie inaczej wygląda sprawa na Zachodzie,

gdzie klient, wchodząc do salonów takich jak Cartier czy Tiffany, wybiera spośród wielu modeli. – My chcemy być pionierem w tym zakresie na polskim rynku – podsumowuje Łyko.
Z ofertą marki Łyko można zapoznać się we wrocławskich salonach przy ulicy Kościuszki, w Centrum Handlowym Magnolia oraz Marino.

Comments are closed.