Poznaj piękno okien marki Urzędowski

Możliwość komentowania Poznaj piękno okien marki Urzędowski została wyłączona Architektura, Ludzie

logo

Marka Urzędowski działa na rynku od ponad 25 lat. Przez cały ten okres zdobyła renomę i zaufanie klientów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, stając się jednocześnie jednym z liderów w branży stolarki drewnianej. Firma od początku swojego istnienia wdraża innowacje produktowe, które są impulsem do zmian dla całej konkurencji.para-przy-oknie-close

Jedyna taka marka

Obserwując rynek stolarki otworowej w Polsce wydawać by się mogło, że branża ta jest mało elastyczna. Stawia się w niej raczej na sprawdzone, klasyczne rozwiązania i podąża określonymi schematami. Marka Urzędowski przełamuje takie myślenie i cały czas poszerza swoją ofertę, aby trafiać w nawet najbardziej wymagające gusta swoich klientów.

Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek m.in. okna z drewna egzotycznego meranti, czy okna Galux Softline z charakterystycznym profilem o łagodnych zaokrągleniach. Urzędowski poszedł także o krok dalej i w 2016 roku zainicjował współpracę, której na polskim rynku stolarki otworowej jeszcze nie było – do wspólnego działania zaprosił najlepszy duet polskich projektantów mody Paprocki & Brzozowski, tym samym łącząc wysoką jakość z niepowtarzalnym designem.

Marka Urzędowski od zawsze była liderem we wdrażaniu innowacji produktowych i wyznaczaniu trendów w branży. Szukała nowych rozwiązań starając się nie tylko podążać za konsumentem, ale wręcz wyprzedzać jego oczekiwania. Współpraca z duetem Paprocki & Brzozowski wychodzi poza swoją kategorię produktową i stawia na modowy design – podkreśla Jarosław Issel, Prezes Zarządu BMK Europe S.A, w którego skład wchodzi marka Urzędowski.

Jakość i styl idąca w parzepara-na-tle-drzwi

Marka Urzędowski dokłada wszelkich starań, aby ich produkty były najwyżej jakości. Dbając o każdy szczegół, począwszy od wyboru surowca, po etapy końcowe produkcji, dają satysfakcję na lata – tym samym podnosząc komfort życia klientów. Okna tej marki to nie tylko doskonałe wykonanie, to także styl, wyrażający się w nieszablonowych wzorach i projektach. W regularnej sprzedaży dostępne są trzy linie stylistyczne, wobec których ciężko przejść obojętnie:

  • Galux Softline
  • Modern – dedykowana nowoczesnej architekturze
  • Softline – która doda smaku budynkom klasycznym
  • Classic – forma odnajdująca się w budowlach obu stylizacjach.

Współpraca duetu polskich projektantów Paprocki & Brzozowski pokazała z kolei, jak poprzez design połączyć świat mody i wnętrz, projektując kolekcję o nieprzeciętnej klasie, jakości wykonania, a przede wszystkim – wysmakowanym stylu.

Wyczekiwanym efektem współpracy są trzy linie produktowe okien: Pure, Love i Glamour, uzupełnione o okna balkonowe, przesuwne drzwi tarasowe oraz drzwi zewnętrzne. Stanowią one przykład wysokiej klasy designu i są odpowiedzią na oczekiwania coraz bardziej świadomych i wymagających klientów.

Trzy wyobrażenia wnętrz

  • Glamour

Bogata oferta marki Urzędowski sprawia, iż oferowane produkty pasują do absolutnie każdego typu wnętrz.

Okna z kolekcji Pure to przykład surowej elegancji i wyrafinowanego minimalizmu. Proste linie i oszczędne formy, dedykowane są nowoczesnym, industrialnym wnętrzom, a metalowe elementy przywołują na myśl loftowe wykończenia.para-przy-oknie

Love to najsubtelniejsza z linii okienno-drzwiowej. Lekka forma jest dedykowana przestronnym wnętrzom, które zyskują dzięki niej romantyczny charakter.

Glamour zaś, to ponadczasowe połączenie najwyższej jakości drewna oraz złotych akcentów. Linia dedykowana jest eleganckim, ponadczasowym przestrzeniom.

BMK Europe S.A.
ul.Ćwiczebna 100, 51-009 Wrocław
Fabryka Okien i Drzwi Urzędowski
ul.Przemysłowa 40B, 57-220 Ziębice
tel. 74 834 4400, biuro@urzedowski.pl
www.urzedowski.pl

Comments are closed.