MEBLE STOLGUT – TO MEBLE TWORZONE Z PASJĄ

Możliwość komentowania MEBLE STOLGUT – TO MEBLE TWORZONE Z PASJĄ została wyłączona Design, New

stolgut

FIRMA STOLGUT jest producentem mebli do każdego wnętrza prywatnego jak i użyteczności publicznej. Najwyższa jakość naszych mebli oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i pasji, dzięki której staramy się zmieniać rzemiosło w sztukę użytkową, by zadowolić najbardziej wymagających Klientów.

Właśnie zadowolenie Klientów to nasza najlepsza reklama, dlatego oprócz doświadczenia, wielu zrealizowanych projektów i kreatywności zapewniamy rzetelność, dbałość o szczegóły, terminowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy z firmą STOLGUT Paweł Gut

Jesteśmy producentem mebli do każdego wnętrza prywatnego jak i użyteczności publicznej. Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących jakość i wysoką estetykę wykonania.

Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo różnorodny rynek materiałów i akcesoriów sprawi, że dopasujemy się do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Kompleksowo wyposażamy wnętrza domów i mieszkań, dlatego proponujemy meble kuchenne, szafy, zabudowy, garderoby, biblioteki, meble łazienkowe, do gabinetu, meble do salonu i sypialni, drzwi wewnętrzne etc.

Naszą ofertę kierujemy również do klientów instytucjonalnych i komercyjnych, proponując meble do aptek, cukierni, lodziarni, restauracji, biur, recepcji, hoteli itp.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wszystkie dostępne na rynku materiały tj.: forniry naturalne i modyfikowane, drewno, mdf, certyfikowane lakiery, płyty laminowane. Blaty wykonujemy z kamienia naturalnego oraz z konglomeratów kwarcowych i akrylowych.

Wszystkie meble uzupełniamy wysokiej klasy akcesoriami takich firm jak: Blum, Hetich, Peka, Grass.

Piękna forma i solidne wykonanie sprawi, że Państwa meble będą nierozłączną częścią wnętrza przez wiele lat.
http://www.stolgut.pl/

Comments are closed.