Leonardo – włoskie torebki damskie

Możliwość komentowania Leonardo – włoskie torebki damskie została wyłączona Torby

log_str

Jesteśmy firmą która wie, co kryje się za dzisiejszym biznesem. Dobry fason, styl i elegancja zarezerwowane są nie tylko dla świata mody. Leonardo reprezentując tę drugą dziedzinę stara się dodać świeżości wizerunkowi swoich klientów. Pragniemy zatem przedstawić Państwu naszą ofertę – skierowaną do klienta indywidualnego, sklepów detalicznych i instytucji takich jak banki czy też firmy z różnych branż.

Na rynku polskim istniejemy nieprzerwanie od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość dokładnego rozpoznania trendów obowiązujących na salonach i w życiu codziennym. Produkty, które oferujemy to galanteria skórzana z najwyższej półki- importowana jedynie od najlepszych włoskich producentów. W naszej ofercie znajdują się torebki damskie, teczki męskie, walizy i torby podróżne, portfele, rękawiczki, saszetki, buty i paski – wszystkie odznaczające się nieprzeciętną wytrzymałością i stylowym wzornictwem.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, gwarantując profesjonalną obsługę, zadowolenie oraz uczciwość.

Będąc głównym przedstawicielem tak renomowanych marek, jak Gilda Tonelli, Giudi czy Ripani, jesteśmy w stanie przedstawić wszystkim naszym Klientom kolekcję złożoną z artykułów o wyjątkowej estetyce wykończenia. Są to przede wszystkim torebki skórzane – włoskie wyroby wyróżniają się nie tylko eleganckim designem, ale przede wszystkim perfekcyjnym wykonaniem.

Do ich przygotowania zostali zaangażowani najwybitniejsi projektanci, którzy zatroszczyli się o to, aby ich włoskie torebki skórzane tworzyły nowe trendy. W naszej ofercie znalazły się więc nie tylko ciekawe propozycje dla panów (np. eleganckie teczki), ale i zmysłowe i kokieteryjne w swej formie torebki damskie.  Włoskie inspiracje zostały też wykorzystane przy projektowaniu obuwia oraz innych artykułów, które wzbogacają naszą niezwykłą ofertę. Jesteśmy przekonani, że produkty te odnajdą właściwe sobie miejsce w życiu codziennym, rodzinnym i zawodowym każdego z naszych Klientów.

tonelli

Jesteśmy głównym przedstawicielem marek:

 

gildaGILDA TONELLI – znana na całym świecie popularna włoska marka istniejąca od 1921 roku. Doskonała jakość, nowoczesny styl to tylko niektóre z charakterystycznych cech produktów Gilda Tonelli. Oferuje ponad 500 rodzajów toreb, walizek, torebek podręcznych, toreb podróżnych, portfeli, butów dla kobiet i mężczyzn. Gilda Tonelli znajdzie swoje zainteresowanie wśród Pań, które cenią sobie luksusowy styl.

ripaniRIPANI – marka istniejąca 40 lat na rynku, nawiązująca do sztuki włoskich artystów. Cechują ją wysokiej jakości eleganckie produkty, które podążają za nowoczesnymi i aktualnymi trendami nawiązując do klasycznych wzorów. Luksusowe oraz niepowtarzalne fasony zachwycają i przyciągają nowoczesne kobiety. Torby i paski marki Ripani słyną z najwyższej jakości materiałów i wykonania.

giudiGIUDI – włoska marka istniejąca od 1975 roku. Produkty Giudi są wytwarzane z naturalnie opalanej skóry bez dodatków chemicznych. Marka używa do produkcji wyłącznie najlepszej gatunkowo skóry. Niepowtarzalny styl produktów zapewnia uznanie nie tylko na włoskim rynku, ale i międzynarodowym. Niebywała jakość i perfekcja wykonania to luksus w każdym calu.

LEONARDO – IDEALNE MIEJSCE NA NIEZAPOMNIANY PREZENT!!

Film

LEONARDO

 

Comments are closed.