Klinika dr Dethloff – Anti Aging, czyli holistyczne podejście w odmładzaniu

Możliwość komentowania Klinika dr Dethloff – Anti Aging, czyli holistyczne podejście w odmładzaniu została wyłączona Kosmetyki, New

klinika_1Dbanie o piękno człowieka to pójście krok dalej w kierunku medycyny anti-aging. Medycyna estetyczna jest częścią holistycznego podejścia anti-aging do człowieka. Bardzo ważne jest zapobieganie chorobom i spowolnienie procesu starzenia, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz.

W mojej klinice zajmuje się wczesnym wykrywaniem, profilaktyką i leczeniem różnych dolegliwości związanych z wiekiem i starzeniem się całego organizmu z takich obszarów jak medycyna i ginekologia estetyczna, dermatologia, endokrynologia, laseroterapia, trychologia, kosmetologia i dietetyka, w tym testy genetyczne i testy na nietolerancje pokarmowe.

Na podstawie wyników badań można określić stan zdrowia pacjenta i zalecić zmianę nawyków, bo to jak wyglądamy nie jest wyłącznie zasługą medycyny estetycznej, ale w 80% przede wszystkim naszego stylu życia. Tutaj ważną rolę odgrywają: prawidłowe odżywianie, aktywność fizyczna, odporność na sytuacje stresowe, suplementy diety, hormonoterapia i genetyka. Dzięki połączeniu tych wszystkich elementów pomagam osiągnąć i utrzymać równowagę pomiędzy wewnętrznym poczuciem młodości, dobrym zdrowiem, a pięknem twarzy i ciała. Tym samym znacznie spowalniam procesy starzenia w sposób naturalny i zrównoważony.

DIETETYKA, TESTY GENETYCZNE I POKARMOWEklinika_4
We wrześniu pojawił się na rynku i w naszej klinice rewolucyjny test genetyczny iGENESIS, dzięki któremu uzyskujemy wiele informacji o organizmie w kontekście zapobiegania chorobom metabolicznym i starzeniu się.

„Test ocenia wrodzoną zdolność do metabolizowania białek, węglowodanów, tłuszczów w procentowych proporcjach, na podstawie czego można ustalić indywidualny profil żywieniowy.

Badane są polimorfizmy wchłaniania witamin i minerałów oraz nietolerancje pokarmowe. Dodatkowo test ocenia system antyoksydacyjny organizmu oraz genetyczne predyspozycje do chorób cywilizacyjnych. Na podstawie wyników testów można ustalić indywidualny program żywieniowy, który pozwoli zachować zdrowie i uzyskać optymalną wagę.

W każdej chorobie autoimmunologicznej, czy chorobie jelit powinniśmy zacząć od badań na nietolerancje pokarmowe. Dlatego w mojej klinice mamy w ofercie najbardziej rozbudowany test MRT, który bada nietolerancje organizmu na aż 150 alergenów. Okazuje się, że jest to jeden z czynników zachowania młodości, który zupełnie nie był doceniany i brany pod uwagę.

Przez spożywanie pokarmów alergizujących nasz organizm powodujemy nietolerancje pokarmowe, które skutkują zwiększonym ryzykiem wystąpienia chorób cywilizacyjnych m.in.: nowotworów, otyłości, cukrzycy, miażdżycy czy depresji.

MEDYCYNA ESTETYCZNAklinika_3
Moja klinika oferuje szereg najwyższej jakości technologii w odmładzaniu i regeneracji skóry. Wykonujemy zabiegi takie jak zamrażanie tłuszczu, radiofrekwencję igłową, przeszczep tkanki tłuszczowej, nici liftingujące, wypełniacze, karboksyterapię, czyli odmładzanie dwutlenkiem węgla i różnego rodzaju mezoterapie igłowe np. kolagenem lub osoczem krwi.

Poprawiamy owal twarzy, redukujemy zmarszczki, usuwamy sińce pod oczami oraz dolinę łez, bruzdy nosowo-wargowe, powiększamy usta i odmładzamy dłonie. Niwelujemy blizny, keloidy i rozstępy. Zamykamy popękane naczynka, likwidujemy rumień, przebarwienia (w tym melasmę), trądzik młodzieńczy, dorosłych i różowaty.

Korzystamy z innowacyjnych i skutecznych technologii znanych na świecie t.j.: thermolifting Palomar Icone Max Deep IR, laser frakcyjny 1540, lipomasaż Endermologie Celu M6 LPG oraz Icoone, laser Acleara, fale akustyczne Storz, laser Monalisa Touch, Coaxmed, czy epilacja laserowa Soprano.

Dr Beata Dethloff to zespół pasjonatów, którzy zaopiekują się Tobą profesjonalnie. Tutaj przygotujemy dla Ciebie indywidualny i kompleksowy program odmładzania. Dopełnieniem medycyny estetycznej jest kosmetologia i SPA, w którym ujędrniamy skórę ciała i modelujemy sylwetkę, zbijamy nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit. W sposób bezbolesny i szybki usuwamy owłosienie.

TRYCHOLOGIAklinika_6
Specjalista trycholog wraz ze współpracującymi lekarzami zajmują się kompleksowo leczeniem wypadania włosów, łysieniem, łuszczycą, łupieżem oraz swędzeniem głowy.

Zadaniem trychologa jest dokładna analiza stanu skóry głowy, cebulek włosów, schorzeń związanych ze skórą głowy, ustalenie przyczyn wypadających włosów oraz dobranie odpowiedniego, indywidualnego, sposobu pielęgnacji włosów.

GINEKOLOGIA ESTETYCZNAklinika_5
Dopełnieniem oferty jest rehabilitacja poporodowa i ginekologia estetyczna zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych okolic intymnych, która leczy m.in. wysiłkowe nietrzymanie moczu, wiotkość i suchość pochwy oraz pozwoli czerpać więcej satysfakcji z życia intymnego. Istnieje kilka metod przywracających zdrowie i komfort.

Między innymi najnowocześniejsza technologia laserowa Monalisa Touch dzięki której można obkurczyć pochwę, leczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu, obkurczyć wargi sromowe mniejsze, odmłodzić oraz wybielić zewnętrzne miejsca intymne. Po zabiegu poprawia się również nawilżenie pochwy.

Zaawansowanym zabiegiem chirurgicznym jest labioplastyka polegająca na zmniejszeniu i nadaniu odpowiedniego kształtu warg sromowych mniejszych przy pomocy lasera. Ten zabieg wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim jeżeli pacjentka odczuwa dyskomfort podczas codziennych aktywności takich jak: jogging, jazda na rowerze, czy współżycie seksualne.

Natychmiastową metodą poprawy wyglądu okolic intymnych jest kwas hialuronowy. Stosowany jest on w celu obkurczenia pochwy, nawilżenia oraz wypełnienia warg sromowych większych. Zbyt małe wargi sromowe większe to brak dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego co może powodować częste infekcje, urazy, otarcia, podrażnienia, ból lub świąd w okolicach intymnych. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy tak, aby pacjentka czuła się komfortowo. Dzięki temu może ona bardzo szybko wrócić do codziennych obowiązków.

REHABILITACJA POPORODOWAklinika_8
Kobiety po porodzie chcą wrócić do wagi sprzed okresu ciąży, zlikwidować rozstępy na skórze, czy bliznę po cesarskim cięciu. W opiece poporodowowej oferujemy pacjentkom szereg wysokiej jakości technologii aby szybko mogły powrócić wspaniałej sylwetki. Blizny i rozstępy redukujemy radiofrekwencją igłową, laserem frakcyjnym, mezoterapią osoczem bogatopłytkowym i karboksyterapią.

Na doskwierający Paniom cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, luźną skórę, nadmiar wody w organizmie, opuchnięte nogi oraz obrzęki bardzo dobrym rozwiązaniem jest Icoone lub Endermologia LPG, czyli podciśnieniowy masaż drenującymi rolkami. Te wysokiej jakości urządzenia dają spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki, walce z cellulitem oraz ujędrnianiu skóry całego ciała.

Świetnym uzupełnieniem zabiegu drenującego są fale akustyczne Storz, które rozbijają tkankę tłuszczową i stymulują odnowę komórkowową falami dźwiękowymi, co skutecznie zmniejsza obwód ciała, działa antycellulitowo i drenuje. Nowością w klinice jest krioterapia, czyli zaprażanie tłuszczu po którym dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych i zostają one zmetabolizowane przez organizm.

Klinika Dr Beata Dethloff to nowoczesne centrum anti-aging klinika_7mieszczące się w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 21, które oferuje holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i pokarmowych.

O wyjątkowości tego miejsca świadczy szeroki wachlarz usług, profesjonalny zespół, innowacyjne technologie, dyskrecja, bezpieczeństwo, prowadzenie pacjenta w zakresie zapobiegania chorobom i prewencji przeciwstarzeniowej oraz stały kontakt z pacjentem i opieka pozabiegowa.

Właścicielka kliniki Dr Beata Dethloff specjalizuje się w programach anti-aging obejmujących profilaktykę zdrowia i urody pacjenta. Stawia na równi modelowanie i odmładzanie twarzy oraz ciała w połączeniu z działaniami przeciwstarzeniowymi dla całego organizmu. Pacjenci wyglądają młodo, mają więcej energii i czują się lepiej.

Dr Beata Dethloff

www.drbeatadethloff.pl

 

 

WARSZAWA
ul. Nowogrodzka 21
tel. 791010000
klinika@drbeatadethloff.pl

 

KONSTANCIN-JEZIORNA
al. Wojska Polskiego 3
tel. 510940792
konstancin@drbeatadethloff.pl

Comments are closed.