Hotel Łeba

Możliwość komentowania Hotel Łeba została wyłączona Hotele

Odkryj Polskie Morze

Serdecznie zapraszamy do świeżo wyremontowanego hotelu.

Remont ukończono w lutym 2015 roku!!!ro_1

 

Hotel SPA Łeba położony jest w urokliwym kurorcie Łeba, pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Sarbsko, zaledwie 200 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.

Hotel sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy strefę SPA, kompleks basenów, saunę suchą oraz łaźnię parową. Nieopodal hotelu znajduje się Power Park Łeba, z torem gokartowym oraz parkiem linowym.CRW_6831

Marynistyczny wystrój hotelowych wnętrz, przestronne i komfortowe pokoje oraz apartamenty stanowią dopełnienie szerokiej oferty rekreacyjnej. Bogate zaplecze bankietowe i konferencyjne umożliwia również profesjonalną obsługę imprez.

Restauracja KAPITAŃSKA z przylegającym do niej słonecznym tarasem specjalizuje się w regionalnych daniach kaszubskich oraz sezonowych przysmakach przygotowywanych z lokalnych produktów.

Nasz hotel stworzył wyjątkowe atrakcje i miejsca dla całych rodzin, dzięki którym nie zależnie od pogody gwarantujemy nieograniczoną możliwość zabawy.ap_1

Do dyspozycji naszych gości znajduje się „Hotel Łeba*** – KIDS KLUB”, złożony z sali zabaw i biblioteczki dla dzieci. Gwarantujemy wspaniałą i bezpieczną zabawę dla dzieci w każdym wieku. W „Hotel Łeba*** – KIDS KLUB” odbywają się również animacje oraz projekcje filmów i bajek, słuchowiska i kącik czytelniczy. W określonych godzinach w sezonie letnim i wybranych ofertach naszego hotelu można pozostawić dzieci powyżej 3-go roku życia pod opieką animatorek i personelu „Hotel Łeba*** – KIDS KLUBU”.

Zarówno dzieci jak i dorośli mogą korzystać z dodatkowych atrakcji hotelowych m.in w stół bilardowy oraz stół do tenisa stołowego. Przez całe LATO (lipiec-sierpień) oraz wybrane oferty naszego hotelu (w ciągu roku), organizujemy dla dzieci różnego rodzaju animacje, zabawy czy warsztaty tematyczne.

W naszym hotelu w ogólnodostępnej toalecie znajduje się specjalnie wyznaczone i przystosowane miejsce do przewijania dziecka.ap_3

W naszym hotelu pobyt dziecka do 5 roku życia wraz z wyżywieniem (śpiących z rodzicami) jest bezpłatny. Dzieci powyżej 5 roku życia posiadają 50 % rabatu na pobyt. Dodatkowo posiadamy specjalne zniżki na basen dla gości spoza hotelu.

Niepowtarzalną, wakacyjną atmosferę Hotelu tworzy zespół profesjonalistów, którzy dbają o maksymalny komfort Gości, tak aby każdy pobyt stał się niezapomnianym przeżyciem.

Na terenie hotelu udostępniamy internet!

Konferencje

Hotel Łeba to nie tylko wyśmienita kuchnia i luksusowe pokoje, to także idealne miejsce na szkolenia, spotkania biznesowe oraz konferencje nad morzem.

HOTEL ŁEBA*** jest idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, negocjacji, konferencji, prezentacji, warsztatów i szkoleń. Decyduje o tym kilka czynników:CRW_7089

  • Zaplecze konferencyjne – komfortowa multimedialna i wielofunkcyjna sala konferencyjna mieszczącą do 150 osób stanowiącej łączną powierzchnię przestrzeni 242 m2, z możliwością podzielenia jej na 3 odrębne sale zróżnicowane pod względem wielkości, doskonale przystosowane na przyjęcia małych, średnich i dużych grup Gości, w pełni wyposażone w sprzęt techniczny i dostęp do Internetu. Na miejscu znajduje się także lobby bar stanowiący idealne miejsce do organizacji przerw kawowych i drobnych poczęstunków.
  • Elastyczność – personel HOTELU ŁEBA*** posiada doświadczenie w organizacji konferencji oraz łatwość w dostosowaniu się do wymagań grup biznesowych i naukowych.
  • Wzorowa organizacja – każde  spotkanie biznesowe, negocjacje, konferencje, prezentacje, warsztaty lub szkolenia ze strony HOTELU ŁEBA*** koordynują specjaliści. Są osobami do kontaktu w sprawie sprzętu technicznego, cateringu, planu obsługi, zakwaterowania i rozrywki. Atmosferę prawdziwej gościnności tworzy zespół profesjonalistów, którzy zadbają o to, aby pobyt naszych gości stał się niezapomniany.
  • Serwowane w hotelowej restauracji specjały Szefa Kuchni, unikalny wystrój wnętrz oraz tarasy stworzone z myślą o bankietach, stanowią dopełnieni oferty naszego Hotelu. Utalentowani kucharze zaskoczą każde podniebienie odkrywając tajemnice regionalnych i tradycyjnych smaków.
  • Pokoje – 58 świeżo wyremontowanych (w lutym 2015r!) 1 lub 2 osobowych pokoi dla uczestników o trzygwiazdkowym standardzie i marynistycznym charakterze.
  • Nielimitowany Kompleks basenowy – do dyspozycji naszych gości znajduje się basen, hydromasaż, bicze wodne, sauna fińska, łaźnia parowa, a także sauna na podczerwień.

Ponad to dla wszystkich osób korzystających z pakietu przewidzieliśmy 10% rabatu na zabiegi w hotelowym Instytucie SPA.CRW_7132

Zadzwoń do nas już dziś, a otrzymasz salę konferencyjną 50 % taniej!

Zorganizuj swoją konferencję w dowolnym terminie z wyłączeniem świąt oraz ofert specjalnych!!!

Basen & SPA

Basen & SPA to miejsce, w którym możemy zatroszczyć się o dobre samopoczucie i młodzieńczy wygląd. Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało na bazie produktów THALGO w hotelowym instytucie SPA.Spa_3

Polecamy masaże o działaniu relaksującym, energetyzującym, kąpiele perełkowe z hydromasażem oraz zabiegi w kapsule NeoQi przywracające dobre samopoczucie, powodujące obniżenie stresu i osiągnięcie równowagi duchowej.

Część rekreacyjna hotelu pozwala aktywnie wypocząć, zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Do dyspozycji gości hotelowych znajduje się nielimitowany „Kompleks Basenowy”, w którego skład wchodzą: 17-metrowy basen, hydromasaż, bicze wodne, sauna fińska, łaźnia parowa, a także sauna na podczerwień. Dla naszych najmłodszych gości na basenie oferujemy wyodrębniony brodzik, wodne zabawkami oraz szkółkę małego pływaka – „ABC pływania”, której towarzyszy wykwalifikowany i licencjonowany ratownik wodny. Temperatura wody jest utrzymywana na stałym poziomie 30°C, a sam basen spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, czystości i wygody.Sauny

Naszym gościom oferujemy również zajęcia szkoleniowe z Nordic Walking, kite-surfingu, organizowane wspólnie ze Szkołą Kitesurfingu oraz Łebskim Klubem Żeglarskim.

Informacja i rezerwacja

ul. Nadmorska 9b
84-360 Łeba

Kompleks Basenowy:
Recepcja Hotelu Łeba***

tel.:+48 59 843 03 67
fax:+48 59 843 23 21
recepcja@hotelleba.com.pl

Centrum SPA:
Recepcja SPA – strona www Centrum SPA Hotelu Łeba

tel.: +48 512 786 444
tel.: +48 608 276 858
spa.leba@gmail.com

Comments are closed.