DuraSquare: fuzja prostokąta i koła

Możliwość komentowania DuraSquare: fuzja prostokąta i koła została wyłączona Design, Ludzie

Precyzja spotyka organiczne kształty

Ze swoją nową kolekcją DuraSquare, Duravit prezentuje Vero Air, które wyznacza nowe standardy ze swoją klarownością, precyzją oraz minimalizmem. Wzornictwo nowej serii łączy zewnętrzne krawędzie prostokątnego kształtu z organicznie płynącymi wewnętrznymi konturami. Umywalka oraz wanna są wykonane z innowacyjnych, zrównoważonych materiałów DuraCeram® i DuraSolid opracowanych przez Duravit.

  • DuraSquare
    DuraSquare

Architektoniczne wzornictwo umywalek, małych umywalek do rąk oraz umywalek nablatowych stawia na minimalizm i cechuje się wysokim poziomem precyzji. Duravit nadaje szczególną wartość równoległym liniom wyjątkowo cienkich ścianek umywalki, które mają tylko 5 milimetrów grubości. Gładka wewnętrzna powierzchnia umywalki stanowi delikatny estetyczny kontrast w stosunku do precyzyjnej geometrii serii.

DuraSquare

Minimalistyczne umywalki są wykonane z innowacyjnej masy ceramicznej DuraCeram®. Materiał ten umożliwia wykonanie umywalki nablatowej z wyjątkowo cienkim, ale solidnym rantem. Umywalki są dostępne w standardowych rozmiarach popularnych wśród architektów, w tym 600 i 1000 mm (umywalki), 450 mm (małe umywalki do rąk) oraz 600 mm (umywalki nablatowe). W połączeniu z nową pasującą konsolą metalową, umywalki DuraSquare stają się istną atrakcją w łazience. Konsola ma regulowaną wysokość oraz jest dostępna w kolorze srebrnym(chrom) lub czarnym macie. Konsola posiada szklaną półkę, dostępną w sześciu różnych kolorach, w tym Nefryt, Kamienny Błękit i Szara Flanela, co wnosi unikalny element kolorystyczny do łazienki oraz może być łatwo połączona ze wszystkimi seriami meblowymi Duravit.

Wzornictwo wanien DuraSquare idealnie uzupełnia wzornictwo umywalek. Wanna wykonana z materiału DuraSolid jest niezwykle przyjemna w dotyku i jest dostępna w rozmiarach 1800 x 800 mm (wersja do zabudowy) oraz 1850 x 850 mm (wanna wolnostojąca). W kombinacji z nowym systemem hydromasażu air-whirl oraz modułem dźwięku zapewnia idealny relaks.

Miski toaletowe Vero Air stanowią idealne połączenie z serią DuraSquare dzięki swojej prostokątnej geometrii i subtelnym zaokrąglonym detalom.

Duravit AG

Założona w 1817 roku w Hornbergu w Szwarcwaldzie firma Duravit AG, jest dziś wiodącym międzynarodowym producentem designerskich łazienek. Firma działa w ponad 130 krajach na całym świecie i bazuje na innowacjach w dziedzinie znakomitego projektu, inteligentnego wykorzystania technologii i najwyższej jakości materiałach. We współpracy z uznanymi międzynarodowymi projektantami, takimi jak Philippe Starck, EOOS, sieger design, Kurt Merki Jr., Christian Werner, Matteo Thun and Cecilie Manz, firma tworzy komfortowe łazienki, które nieustannie poprawiają jakość życia ich użytkowników. Asortyment Duravit obejmuje ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, wanny i brodziki, produkty wellness , deski sedesowe z funkcją mycia, baterie i akcesoria.

  • DuraSquare
    DuraSquare

Skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania:

Duravit Polska Sp. z o.o.
Elzbieta Pekala
Barbara Lesner
ul. Okulickiego 5F
05-500 Piaseczno
Tel. 22 716 00 15, 22 716 00 16
faks 22 716 00 17
elzbieta.pekala@pl.duravit.com
barbara.lesner@pl.duravit.com
info@pl.duravit.com

PR International:
Duravit AG, 78132 Hornberg, Mail: pr@duravit.de

http://www.duravit.pl/

Comments are closed.