de Mehlem – sztuka kaletnicza i nowoczesność

Możliwość komentowania de Mehlem – sztuka kaletnicza i nowoczesność została wyłączona Torby

Krakowska Pracownia Kaletnicza de Mehlem to miejsce gdzie wieloletnia rodzinna tradycja łączy się z Logo-Bnajnowszymi trendami. Model biznesowy nie kręci się wokół linii produkcyjnej i presji czasu. Ręcznie wykonane przedmioty ze skóry przyciągają osoby ceniące unikalne, długowieczne dodatki i indywidualne podejście do klienta.

Sztandarowy produkt, który powstaje w Pracowni Kaletniczej de Mehlem, to spersonizowana torebka damska. To klientka decyduje o fasonie, rodzaju skóry, długości rączek i ilości kieszonek. Szyta na miarę oczekiwań i potrzeb, zwieńczona grawerem z inicjałami właścicielki, ma być tą jedyną, ulubioną. Często trafiają do nas klientki rozczarowane ofertą stacjonarnych sklepów, zarówno jeżeli chodzi o jakość wykonania, czy fasony i kolorystykę. Zaczynam pracę od rozmowy z klientką o jej oczekiwaniach, pokazuję próbki skór, szkicuję projekt, decydujemy o dodatkach. Posiadamy praktycznie nieskończone możliwości sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientek to słowa właściciela marki i głównego projektanta, Filipa de Mehlem.

Oferta marki przyciąga również mężczyzn, za sprawą wyjątkowych projektów toreb biznesowych, 22weekendowych i klasycznych akcesoriów, które cechuje wysoka jakość. Panowie często decydują się również na zakup w de Mehlem prezentów dla bliskich, gdyż piękno ręcznego wykonania zawsze trafia w kobiece serca. Marka de Mehlem to również konkurencyjna cena i bezkonkurencyjna jakość. Obok klasycznych projektów marka często stawia na oryginalność i najnowsze trendy oraz niedostępne nigdzie indziej luksusowe rodzaje skór naturalnych.

Ręcznie wykonany przedmiot w pracowni de Mehlem, to również inwestycja. –Naszą misją jest tworzenie pięknych przedmiotów z naturalnej skóry, a najwyższej jakości materiały i tradycyjne wykonanie gwarantują długowieczność. Staramy się stworzyć enklawę tradycyjnej sztuki kaletniczej, która powoli zamiera, stawiamy na ponadczasowość form i wierzymy, że stylowe dodatki zawsze są w modzie. Ponadto nasze produkty zawsze obejmujemy długą gwarancją. – mówi Właściciel, wnuk założyciela marki.

Drzwi krakowskiej pracowni przy ulicy Generała Kościuszki 82 są zawsze otwarte dla klientów, którzy mogą zapoznać się z procesem tworzenia, dokonać zakupu oraz porozmawiać o wymarzonym projekcie. Pracownia de Mehlem chętnie nawiązuje współpracę z projektantami i firmami zainteresowanymi tworzeniem serii produktów. Wyposażenie, umiejętności pracowników oraz gwarancja wysokiej jakości sprawiają, że marka coraz częściej odnajduje się w modelu B2B. Zdarza się również, że pracodawcy zlecają w pracowni wykonanie stylowych, jubileuszowych upominków dla pracowników, takich jak breloki, portfele czy dyplomatki.

Na ulicy Grodzkiej, w pobliży Rynku Głównego w Krakowie marka posiada również swój sklep, gdzie trafiają najnowsze projekty z Pracowni de Mehlem.

Comments are closed.