Dawid Krynicki – niesamowita postać polskiego fryzjerstwa

Możliwość komentowania Dawid Krynicki – niesamowita postać polskiego fryzjerstwa została wyłączona Fryzjerstwo, Ludzie

W samym sercu warszawskiego śródmieścia, przy ulicy Nowy Świat 7, znajduje się wyjątkowy dom fryzur. Jego twórcą jest Dawid Krynicki – niesamowita postać polskiego fryzjerstwa, charakteryzator i doradca wizerunkowy z 12-letnim doświadczeniem. Dawid na co dzień zajmuje się sztuką kreowania wizerunku w swoim studio, jednakże zaangażowany jest także w pracę przy sesjach fotograficznych, festiwalach oraz dużych eventach świata show biznesu. Mistrz cięcia swoją wiedzą, którą zdobywał m.in. w Nowym Jorku i Londynie, dzieli się z innymi fryzjerami organizując indywidualne treningi lub występując jako ekspert na zewnętrznych szkoleniach. Dawid jest uwielbianym przez gwiazdy stylistą. Pracuje także z osobami ze statusem VIP, którym gwarantuje nie tylko profesjonalne usługi fryzjerskie, ale także komfort prywatności.

Na początku XX wieku nie było typowych salonów fryzjerskich. Fryzjerki przychodziły do domów klientek. Panie piekły ciasto, parzyły kawę, razem się śmiały i płakały… Mogły tworzyć swój „babski świat” – wizerunek równał się wtedy relacjom z innymi kobietami. Salon Dawida Krynickiego powstał z inspiracji taką atmosferą i swoją formułą nawiązuje do miejsc, w których kobiety czują się nie tylko pięknie, ale przede wszystkim dobrze. To strefa dla pań, w której specjaliści zajmą się nimi kompleksowo, a do tego będą mogły jeszcze zjeść coś pysznego i poplotkować z przyjaciółką przy filiżance herbaty. Panowie oczekują natomiast komfortowej przestrzeni, w której mogą zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Ukojenie przyniesie im masaż głowy przy zapachu aromaterapeutycznych świec.

Jest to miejsce dla wszystkich, którzy żyją bardzo szybko, spełniają tysiące różnych funkcji i przez ten natłok obowiązków mają niewiele czasu na przyjemności. Tutaj mogą skupić się na sobie i na nowo odkryć siebie.

Tworząc swój Salon, Dawid skupił się na doborze specjalistów, z którymi współpracuje. Szukał ludzi, którzy przede wszystkim mają taką samą filozofię pracy jak on. W pracy fryzjera nie chodzi bowiem o samą usługę, ale przede wszystkim o skupieniu się na potrzebach drugiej osoby. To podstawowa zasada. Gdy znalazł już grupę wybitnych specjalistów, zaaranżował swoje wnętrza, tak aby każdy czuł w nich się dobrze i wyjątkowo. Wszystko to zagrało idealnie – Dawid ma ludzi i miejsce, w którym dzieje się magia.

Dawid Krynicki 

Comments are closed.