Bielenda – ECO NATURE

Możliwość komentowania Bielenda – ECO NATURE została wyłączona Kosmetyki, Ludzie

Bielenda Eco Nature

99% składników pochodzenia naturalnego

Bielenda Eco Nature

to linia do pielęgnacji twarzy, która w 99% składa się ze składników pochodzenia naturalnego. Są to wegańskie składniki, takie jak śliwkę kakadu, mango, woda kokosowa, jaśmin, zielona herbata i trawa cytrynowa oraz naturalne barwniki i kompozycje zapachowe.

Kosmetyki przeznaczone są do cery suchej i odwodnionej oraz mieszanej i tłustej. Linia Eco Nature jest odpowiedzią na światowe trendy w kosmetyce: #A-Beauty (Austrialian Beauty), #natural, #botanical, #superfruit. Wszystkie produkty certyfikowane są przez PETA (#crueltyfree).

Eco Nature podzielona została na dwie sublinie, których zadaniem jest nawilżenie i ukojenie oraz detoksykacja i matowienie. Produkty mają za zadanie pielęgnować, oczyszczać, usuwać makijaż oraz tonizować skórę twarzy.

Bielenda Eco Nature

to linia do pielęgnacji twarzy w skład której wchodzą: nawilżająco-kojący krem do twarzy na dzień i na noc, nawilżająco-kojące serum na dzień i na noc., nawilżająco-kojąca maseczka, nawilżająco-kojąca woda micelarna, nawilżająco-kojąca woda tonizująca., nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy, nawilżająco-kojący peeling do twarzy, detoksykująco-matujący krem do twarzy na dzień i na noc, detoksykująco-matujące serum na dzień i na noc, detoksykująco-matująca maseczka, detoksykująco-matująca woda micelarna, detoksykująco-matujący żel do mycia twarzy oraz detoksykujący peeling do twarzy.

Kosmetyki są dostępne na esklep.bielenda.plComments are closed.