BeeYes – kosmetyki na bazie produktów pszczelich

Możliwość komentowania BeeYes – kosmetyki na bazie produktów pszczelich została wyłączona Kosmetyki, Zdrowie

Ideą powstania marki BeeYes była chęć opracowania profesjonalnej oferty na BeeYes logo 300 dpi - mniejszebazie produktówpszczelich, skierowanej do Klientów, którzy interesują się zdrowym trybem życia, chcący korzystać z darów natury. Pragnieniem naszym jest wypromowanie zalet jadu pszczelego, propolisu, mleczka pszczelego, czy pyłku kwiatowego, prezentując je w sposób innowacyjny, w dobrym opakowaniu, wyrabiając solidną i uznaną markę.

***honey-bee

Sekret naturalnych kosmetyków Bee Pure tkwi w zastosowaniu kombinacji nowozelandzkiego miodu Manuka UMF 20+ i jadu pszczelego. Jad pszczeli, w maksymalnej dopuszczalnej dawce, powoduje mikroobrzęki, które natychmiast wygładzają skórę oraz stymulują produkcję kolagenu i elastyny dla utrzymania długotrwałego efektu odmłodzenia i odbudowy – przeciwzmarszczkowy efekt Anti-Aging. Miód Manuka o najwyższym faktorze UMF 20+ łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

 facemask _otwarte

  • Maseczka do twarzy na jadzie pszczelim Bee Pure Bee Venom Face Mask – naturalna alternatywa do Botoksu 
  • Krem pod oczy na jadzie pszczelim Bee Pure Bee Venom Eye Cream, zmiodem manuka UMF20+ i peptydami 
  • Serum do twarzy na jadzie pszczelim Bee Pure Bee Venom Serum – płynne złoto nadające gładkości i odświeżające skóręzestaw

Comments are closed.